Ostatni komentarz:

GORĄCO ZAPRASZAM:)

dodany: 2009.05.14 14:25:57
przez: From JUVE

Ostatni komentarz: Gratulacje dla wszystkich zwycięzców. Powodzenia i dalszych sukcesów.
dodany: 2009.03.29 14:34:58
przez: rybka

wejdź i sprawdź!:)
dodany: 2009.02.21 17:09:04
przez: AdeKSG

Ostatni komentarz: W końcu coś o siatkówce:)bardzo za to dziękuje.A przy okazji chciałbym wystosować apel do wszystkich kibiców siatkówki W Wałbrzychu by pomogli nam przy dopingu w najbliższym meczu naszych siatkarzy.
NO.KLUB KIBICA VICTORIA TS :)
dodany: 2009.02.13 10:37:03

Dlaczego nie ma nowych artykułów o wygranej siatkarzy w Zielonej Gorze,Proszę; ZRÓBCIE COŚ Z TYM!
Pozdrowienia od Nieoficjalnego Klubu Kibica Victorii T.S :)
dodany: 2009.02.09 14:34:04

Ostatni komentarz: Nigdy sie nie poddamy.nigdy nie poddamy sie!!!
Podobno "Nadzieja umiera ostatnia"
dodany: 2009.02.09 14:29:44

Ostatni komentarz: proszę Piszcie więcej o kibicach!
dodany: 2009.01.29 16:27:56

W derbowym pojedynku lepiej wypadli wałbrzyszanie - po meczu stojącym na niezbyt wysokim poziomie, Victoria Wałbrzych pokonała Cuprum Lubin 3:0. Katastrofalna postawę podopiecznych Piotra Szarejki skrzętnie wykorzystali wałbrzyszanie zdobywając cenny komplet punktów w ligowej tabeli.

Inauguracyjna partia nie zapowiadała łatwej przeprawy wałbrzyszan. Do stanu 13:11 oba zespoły nie potrafiły wypracować przewagi która mogłaby zadecydować o zwycięstwie. Dopiero po kiwce Bartosza Kisielewicza i bloku Jarosława Pizuńskiego wraz z kapitanem gospodarzy Piotrem Wierzbickim, wałbrzyszanie wyszli na 4 punktowe prowadzenie. Gdy na tablicy widniał wynik 23:17, na moment ożyły nadzieje gości na odwrócenie losów tego seta. Środkowy Victorii Łukasz Jurczyński zaserwował w siatkę a następnie Marcin Oczkowski wraz z Marcinem Kozarem zablokowali atakującego Krzysztofa Zdrzałkę. Wtedy to trener Janusz Ignaczak zdecydował się na przysługującą przerwę w grze. Manewr ten poskutkował i kolejne dwie akcje to popis Johna Dekkera - kończy obie piłki pieczętując zwycięstwo w pierwszym secie 25:19.

Drugi set rozpoczął się wyrównanie - oba zespoły szły punkt za punkt. W pierwszej akcji z prawego ataku Adam Pietrzak popisał się efektownym atakiem - odpowiedzią drużyny spod Chełmca było sprytne wykorzystanie zamieszania przy siatce przez Krzysztofa Zdrzałkę. Kolejne punkty padły łupem Victorii Wałbrzych. Już przy stanie 3:5 trener Piotr Szarejko zdecydował się wziąć czas. Decyzja okazała się słuszna, bowiem goście zaczęli grać mniej bojaźliwie. Gra się wyrównała lecz niesieni dopingiem kibiców gospodarze w końcowych momentach przejęli inicjatywę. Gdy na tablicy widniał wynik 22:17 wiadomo było, że tej partii nie można już przegrać. Mimo to, chwilowe rozluźnienie w szeregach Wierzbickiego i spółki doprowadziło do nieco nerwowej gry. Jednak przyjmujący lubińskiej ekipy Pietrzak serwując w siatkę, oddał i tym samym zakończył druga partię wynikiem 25:21 dla gospodarzy.

Trzeci i jak się później okazało ostatni set rozpoczął od błędu odbicia Adam Pietrzak. Mimo przegranych wcześniejszych dwóch setów, lubinianie zaczęli grać z pełną mobilizacją i poświęceniem. Szybko zdobyli dwupunktową przewagę i kontrolowali przebieg gry na boisku. Przy stanie 15:17 trener Ignaczak zdecydował się na zmianę rozgrywających - Kisielewicza zmienił Maciej Leński. Kolejna akcja to zablokowanie Pizuńskiego przez Oczkowskiego i na tablicy widniał wynik 15:18. Ciężar gry w tym momencie wziął na siebie Krzysztof Zdrzałka, narzekający na uraz odniesiony podczas jednego z treningów, skutecznie atakując z prawego ataku .Wspólnie ze Sławomirem Kryplem zachęcał swoich kolegów do lepszej gry. Podobnie jak w secie drugim, siatkarze Victorii mogli liczyć na gorący doping kibiców, który sprawił, że wałbrzyszanie odrobili straty sięgające momentami nawet 5 punktów. Nieporozumienie w ekipie gości (sytuacyjna piłka spada w pole gry a później przez pojedynczy blok Dekkera nie mógł się przebić Damian Dykas) doprowadziło do wyniku 19:20. Wypracowana przewaga zespołu Cuprum Lubin została zmarnowana - od stanu 21:22 nie zdobyli żadnego punktu z własnej akcji (22 oczko podarował gościom wcześniej wprowadzony Maciej Leński popełniając błąd niesionej piłki). Efektownym zbiciem mecz kończy John Dekker potwierdzając swoją dobra dyspozycję w tym spotkaniu.

Victoria PWSZ Wałbrzych 3:0 MKS Cuprum Lubin (25:19, 25:21, 25:22)
Victoria PWSZ Wałbrzych: Wierzbicki, Dekker, Zdrzałka, Kisielewicz, Pizuński, Jurczyński, Krypel (l) oraz Kwapisiewicz, Leński.
MKS Cuprum Lubin: Kozar, Płotnicki, Dykas, Wojnowski, Pietrzak, Oczkowski, Malec (l) oraz Sosiński.

Sędziowie: Grzegorz Gałka oraz Piotr Włodarczyk